Keio Nature - z miłości do natury!
Co powinieneś o nas wiedzieć?

keio.nature – marka z Bielska-Białej, u której podstaw leży fascynacja naturalnymi i rodzimymi materiałami jak drewno czy polska wełna, które znajdują swoje miejsce w tworzonych przez nas kolekcjach.

W naszych pracach wykorzystujemy prostą formę połączoną z akcentami eko, etno i górskim folklorem oraz siłą. Nie brakuje pozytywnej energii jaka znajduje się w tym co robimy. Co możecie u nas znaleźć? Przede wszystkim produkty o designie jakiego szukaliśmy na wielu sklepowych półkach i jakości jakiej oczekiwaliśmy – bezskutecznie. W naszych publikacjach na facebook’u nie znajdziecie tylko i wyłącznie zdjęć przedstawiających świeżutki nieskalany użyciem produkt, ale także posty przedstawiające, jak to co wytwarzamy wygląda w użyciu.
Ważne! 1. Wszystkie drzewne rzeczy jakie wytwarzamy, robimy z drzew, które ktoś przeznaczył do tego aby je usunąć, ponieważ chciały się zwalić lub zostały powalone. Nie karczujemy lasów i nie wycinamy drzew dla “zabawy”. Dlatego też przewijają się u nas różne gatunki drzew, którym dajemy “drugie życie”  2. Wszystkie produkty są ręcznie wytwarzane w Polsce od początku do końca i powstają z polskich zasobów jak np. wełna  3. Aby nie zwiększać produkcji artykułów gumowych, do naszych butów wykorzystujemy gumę pozyskaną z opon samochodowych – jest wytrzymała i nie pęka. Słowem – bez ściemy 
100% polskiej żywej wełny
termoaktywne
100% handmade
100% naturalne
bezszwowe
super lekkie
wnętrze wyściełane skórą licową, podeszwa ze skóry bydlęcej – anty poślizgom
pochłaniają promieniowanie UV
super przewiewne latem
stopy się w nich nie pocą – nie ma, więc nieprzyjemnych zapachów
super ciepłe zimą